Taziye Çadırı Antalya

şişme çadırların kullanım amaçları Taziye Çadırı Antalya taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar olarak Belediyelerin tercihidir. arzulanan boyut, renk ve tasarımda olan çadırlar monte edilmesi ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Taziye Çadırı Antalya

Taziye çadırları protokol Taziye Çadırı Antalya piyasası, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı saha ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme yapılar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Taziye Çadırı Antalya

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Taziye Çadırı Antalya imkanları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her mekanda kullanımlara müsait alternatifler hazırlıyoruz. istenilen ebat ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kurum logo ve görsellerini UV baskı faaliyet ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Taziye Çadırı Antalya

3-5 dakikada kurulum Taziye Çadırı Antalya olanakları sunan alternatifler ile tüm bölgelerde rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı olarak birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile kişi sayısı ve sektör büyüklüğüne bağlı şekilde kapalı saha ihtiyaçlarına çözüm olabilmekte.