Satılık Cenaze Çadırı

şişme çadırların kullanım amaçları Satılık Cenaze Çadırı taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar şekilde Belediyelerin tercihidir. arzulanan boyut, renk ve tasarımda olan çadırlar montaj yapılması ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Satılık Cenaze Çadırı

Taziye çadırları protokol Satılık Cenaze Çadırı alanı, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı saha ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme yapılar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Satılık Cenaze Çadırı

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Satılık Cenaze Çadırı olanakları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her alanda kullanımlara uygun ürünler hazırlıyoruz. arzulanan boy ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kurum logo ve görsellerini UV baskı eylem ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Satılık Cenaze Çadırı

3-5 dakikada kurulum Satılık Cenaze Çadırı imkanları sunan ürünler ile tüm bölgelerde rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç sektör havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile kişi sayısı ve saha büyüklüğüne bağlı olarak kapalı piyasa ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.