Ne Kadar Cenaze Çadırı

şişme çadırların kullanım amaçları Ne Kadar Cenaze Çadırı taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar şekilde Belediyelerin tercihidir. istenilen ebat, renk ve tasarımda olan çadırlar montajı ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Ne Kadar Cenaze Çadırı

Taziye çadırları protokol Ne Kadar Cenaze Çadırı endüstrisi, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı alan ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme yapılar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Ne Kadar Cenaze Çadırı

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Ne Kadar Cenaze Çadırı imkanları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her mekanda kullanımlara uygun alternatifler hazırlıyoruz. arzulanan boyut ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kuruluş logo ve görsellerini UV baskı uygulama ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Ne Kadar Cenaze Çadırı

3-5 dakikada kurulum Ne Kadar Cenaze Çadırı olanakları sunan alternatifler ile tüm alanlarda rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç piyasa havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı olarak birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile şahıs sayısı ve sektör büyüklüğüne bağlı olarak kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmakta.