Ne Kadar Cenaze Çadırı

şişme çadırların kullanım amaçları Ne Kadar Cenaze Çadırı taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar şekilde Belediyelerin tercihidir. istenilen boyut, renk ve tasarımda olan çadırlar monte edilmesi ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Ne Kadar Cenaze Çadırı

Taziye çadırları protokol Ne Kadar Cenaze Çadırı sektörü, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı saha ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme yapılar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Ne Kadar Cenaze Çadırı

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Ne Kadar Cenaze Çadırı imkanları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her mekanda kullanımlara uygun alternatifler hazırlıyoruz. istenilen boy ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , müessese logo ve görsellerini UV baskı eylem ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Ne Kadar Cenaze Çadırı

üç-5 dakikada kurulum Ne Kadar Cenaze Çadırı imkanları sunan alternatifler ile tüm bölgelerde rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç sektör havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile şahıs sayısı ve saha büyüklüğüne bağlı olarak kapalı sektör ihtiyaçlarına çözüm olabilmekte.