Mısır Cenaze Çadırı

şişme çadırların kullanım amaçları Mısır Cenaze Çadırı taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar şekilde Belediyelerin tercihidir. arzulanan boyut, renk ve tasarımda olan çadırlar monte edilmesi ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Mısır Cenaze Çadırı

Taziye çadırları protokol Mısır Cenaze Çadırı sahası, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı sektör ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme yapılar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Mısır Cenaze Çadırı

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Mısır Cenaze Çadırı olanakları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her mekanda kullanımlara müsait alternatifler hazırlıyoruz. arzulanan ebat ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kurum logo ve görsellerini UV baskı uygulama ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Mısır Cenaze Çadırı

üç-5 dakikada kurulum Mısır Cenaze Çadırı olanakları sunan alternatifler ile tüm alanlarda rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç saha havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile kişi sayısı ve saha büyüklüğüne bağlı olarak kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmakta.