Kiralık Cenaze Çadırları

şişme çadırların kullanım amaçları Kiralık Cenaze Çadırları taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar olarak Belediyelerin tercihidir. arzulanan boyut, renk ve tasarımda olan çadırlar monte edilmesi ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve üç-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Kiralık Cenaze Çadırları

Taziye çadırları protokol Kiralık Cenaze Çadırları endüstrisi, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı saha ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme binalar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Kiralık Cenaze Çadırları

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Kiralık Cenaze Çadırları olanakları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her alanda kullanımlara müsait ürünler hazırlıyoruz. arzulanan boy ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , müessese logo ve görsellerini UV baskı eylem ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Kiralık Cenaze Çadırları

3-5 dakikada kurulum Kiralık Cenaze Çadırları olanakları sunan alternatifler ile tüm bölgelerde rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı olarak birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile şahıs sayısı ve saha büyüklüğüne bağlı olarak kapalı saha ihtiyaçlarına çözüm olabilmekte.