Kayseri Cenaze Çadırı

şişme çadırların kullanım amaçları Kayseri Cenaze Çadırı taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar şekilde Belediyelerin tercihidir. istenilen boyut, renk ve tasarımda olan çadırlar monte edilmesi ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve üç-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Kayseri Cenaze Çadırı

Taziye çadırları protokol Kayseri Cenaze Çadırı piyasası, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı saha ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme binalar, 5 dakika içinde kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Kayseri Cenaze Çadırı

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Kayseri Cenaze Çadırı imkanları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her alanda kullanımlara uygun ürünler hazırlıyoruz. arzulanan boy ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kuruluş logo ve görsellerini UV baskı faaliyet ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Kayseri Cenaze Çadırı

3-5 dakikada kurulum Kayseri Cenaze Çadırı imkanları sunan alternatifler ile bütün alanlarda rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile şahıs sayısı ve alan büyüklüğüne bağlı olarak kapalı sektör ihtiyaçlarına çözüm olmakta.