Düğün Ve Cenaze Çadırları

şişme çadırların kullanım amaçları Düğün Ve Cenaze Çadırları taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar şekilde Belediyelerin tercihidir. istenilen boyut, renk ve tasarımda olan çadırlar montajı ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve üç-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Düğün Ve Cenaze Çadırları

Taziye çadırları protokol Düğün Ve Cenaze Çadırları alanı, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı alan ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme yapılar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Düğün Ve Cenaze Çadırları

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Düğün Ve Cenaze Çadırları olanakları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her mekanda kullanımlara uygun ürünler hazırlıyoruz. arzulanan boy ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , müessese logo ve görsellerini UV baskı uygulama ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Düğün Ve Cenaze Çadırları

3-5 dakikada kurulum Düğün Ve Cenaze Çadırları imkanları sunan alternatifler ile tüm alanlarda rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç saha havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile kişi sayısı ve alan büyüklüğüne bağlı şekilde kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmakta.