Cenaze Çadırı Kiralama

şişme çadırların kullanım amaçları Cenaze Çadırı Kiralama taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar şekilde Belediyelerin tercihidir. arzulanan ebat, renk ve tasarımda olan çadırlar monte edilmesi ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - Cenaze Çadırı Kiralama

Taziye çadırları protokol Cenaze Çadırı Kiralama sahası, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı alan ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme binalar, 5 dakika içinde kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - Cenaze Çadırı Kiralama

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm Cenaze Çadırı Kiralama olanakları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her alanda kullanımlara uygun ürünler hazırlıyoruz. istenilen boyut ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kuruluş logo ve görsellerini UV baskı uygulama ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - Cenaze Çadırı Kiralama

3-5 dakikada kurulum Cenaze Çadırı Kiralama imkanları sunan ürünler ile bütün bölgelerde rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç sektör havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile kişi sayısı ve sektör büyüklüğüne bağlı şekilde kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmakta.