Yer Balonu Fiyatları ve Üretici Firmalar

2 metreden 12 metreye kadar her istediğiniz boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha basit ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden birisi de kısa sürede dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden bir tanesi de kısa sürede dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında bile reklam yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür. sebebiyse genel şekilde sabit kullanımlarda yer reklamları, doğa faktörü itibariyle kolay bir şekilde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği süre fiyat artar fakat baskı istenmez ise fiyatta düşme olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı harcama meselesinde da farklılıklar olmakta.

Organizasyonlarınızda ya da açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz, doğal koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı maksimum biçimde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza hususi yer bildirme yapımlarının gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar bütün insanların dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak ova ile sektöre yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha çok aşırı müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın esas amaçlarından biridir. ilk olarak ölçüler talep edildikten sonra fiyatlandırma yapılmaktadır. ayrıca bu yer balonlarını sırf gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak istediğiniz her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, kişilerin beğenisini çekebilir ve alıcı sayınızı artırabilirsiniz.